رای دادن به این مورد
(0 رای)

افرادی هستند که ابروهایی کم تراکم و نامتقارن دارند و تصمیم به انجام تاتو می گیرند تا ابروهایشان تراکم بیشتری به خود بگیرد و یکی از روش های رایج در اکثر خانم ها می باشد.
ممکن است افراد پس از مدتی احساس کنند که تاتو موجب مصنوعی به نظر رسیدن چهره شان شده است و یا از یکنواخت شدن مدل تاتو خسته شده وتصمیم به پاک کردن تاتو می گیرند و یا روی قسمتی از ابرو دوباره تاتو انجام می دهند.
برای اینکه چنین مشکلاتی پیش نیاید پیشنهاد می شود که به هنگام تاتو  فقط جاهای خالی ابرو پر شوند و نه همه آن.
تاتو باید به اینصورت انجام شود که قسمت هایی از ابرو که کم پشت هستند به صورت آبرنگی تاتو انجام شود و فقط در بین موهای ابرو و در محل رویش ابرو ، تاتو انجام شود و بقیه قسمت ها یعنی بالاتر و یا پایین تر از خط رویش ابرو ، تاتو صورت نگیرد که موجب طبیعی به نظر رسیدن ابرو می شود. معمولا روش مناسب برای انجام تاتو این است که قبل از انجام تاتو ، مدل دلخواه را طراحی کرد و سپس در منطقه مورد نظر تاتو انجام داد.
روش دیگری که برای طبیعی به نظر رسیدن بیشتر تاتو مورد نیاز است ، استفاده از رنگ مناسب می باشد که باید همرنگ یا نزدیک به رنگ ابرو انتخاب شود.
بهترین رنگی که برای تاتو استفاده می شود ، رنگ قهوه ای سوخته بدون قرمزی می باشد که برای بیشتر افراد از ابرو مشکی تا قهوه ای پیشنهاد می شود.رنگ قهوه ای سوخته روی هر ابرویی ، خود را نزدیک به آن نشان می دهد و نیز با هر رنگی که روی ابروها بعد از تاتو گذاشته می شود ، نزدیک است

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

خبرنامه

عضویت جهت دریافت اخبار و پیشنهادات شگفت انگیز

درباره کلینیک

کلینیک نسیم با بیش از یک دهه تجربه در زمینه پوست، مو، لیزر و لاغری هم اکنون یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز زیبایی در تهران می باشد.
این کلینیک با به کارگیری متخصصین پوست و مو و نیز کارشناسان تغذیه مجرب و همچنین در اختیار داشتن دستگاه ها و تجهیزات مدرن طبق استاندارد های FDA و وزارت بهداشت و درمان کشور تلاش دارد تا در محیطی آرام بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان خود ارائه دهد.
کلینیک همه روزه از ساعت 8:30 الی 20:00 دایر است و حتی روزهای جمعه و تعطیل نیز با هماهنگی قبلی آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان عزیز می باشد.