چاپ این صفحه

کاشت ابرو

نوشته شده توسط  اولین نفری باشید که نظر میدهید!
منتشر شده در کاشت ابرو
رای دادن به این مورد
(0 رای)

ابرو یکی از اجزای اصلی صورت می باشد و علاوه بر زیبایی وظایف دیگری هم دارد مثلا در بیان احساسات و ارتباط برقرار کردن با افراد نقش بسزایی دارد. علاوه بر آن از ورود عرق صورت به چشم ها و تابش نورآفتاب جلوگیری می کند. در صورتی که ابروها آسیب ببینند دوره ترمیم و رشد موها در ابرو بسیار کندتر از موها می باشد و مدت ها طول می کشد تا صدمات بوجود آمده جبران شوند به همین دلیل افراد سریع به دنبال درمان دارویی یا کاشت ابرو می روند تا نقص بوجود آمده را بپوشانند.
از دست رفتن ابرو در افراد علت های مختلفی دارد :
•      در بعضی از افراد به صورت مادرزادی رشد ابرو صورت نمی گیرد
•      بیماری های پوستی موضعی در ابرو باعث ریزش آن می شود
•      در اثر صدمات وارد شده به ابرو و در اثر سانحه ممکن است قسمتی از آن از بین برود
•      مرتب کردن ابرو در خانم ها به صورت مکرر ریشه ابرو ها را نازک می کند و به آن آسیب میرساندو بعد از مدتی به طور دائم از بین می روند
•      برای درمان بعضی از بیماری ها از روش هایی استفاده می کنند مانند شیمی درمانی ، استفاده از اشعه برای درمان و… که موجب ریزش ابروها می شود
•      افرادی هم به دلیل استرس بیش از حد و یا وسواس مدام مشغول کندن ابرهایشان هستند که باعث از بین رفتن ابروها می شود.
•      یکسری مشکلات هورمونی هم هستند که موجب ریزش ابروها می شود
در بعضی از موارد فوق کاشت ابرو فایده ای نداشته  و قبل از آن باید به فکر درمان آن بوده و بعد کاشت صورت بگیرد.مثلا در افرادی که به دلیل استرس یا وسواس ابروهایشان را می کنند ، پس کاشت ابرو فایده ای نداشته و بعد از کاشت هم به این کار ادامه می دهند . پس بهتر است که قبل از کاشت ، مشکل حل شود و بعد کاشت صورت بگیرد.
همینطور افرادی که ابروهای نازک دارند یا می خواهند به ابروهایشان قوس دهند ، برای کاشت ابرو مناسب نیستند و بهتر است که انجام نشود.
در کل برای افرادی کاشت ابرو انجام می شود که که یا کلا ابرو ندارند یا قسمتی از ابروی خود را از دست داده اند.
معمولا خانم هایی که ابرو ندارند یا قسمتی از آن را از دست داده اند راه حل اولی که انتخاب می کنند ، تاتو می باشد .بعد از تاتو ۲ حالت پیش می آید :
۱٫         افرادی که از تاتو خود راضی هستند از همه نظر و حالا تصمیم به کاشت ابرو روی آن را دارند
۲٫         افرادی هم هستند که از تاتو انجام داده ناراضی بوده و قصد دارند که آن را کلا پاک کنند و سپس کاشت انجام دهند
وقتی کاشت ابرو انجام می شود ، تراکم موهای کاشته شده با ابروهای طبیعی متفاوت است و کم تراکم تر است.وجود تاتو زیر آن به این موضوع کمک کرده و نتیجه بهتری حاصل شده و نقائص آن به چشم نمی اید و جای خالی را پر می کند.
برای افرادی که قصد پاک کردن تاتو را دارند برای پاک کردن آن با مشکلات زیادی مواجه می شوند و ممکن است تاتو پاک نشود یا رنگ آن باقی بماند . بهتر است که با تاتوی انجام داده سازگاری حاصل کنند و اگر قصد کاشت دارند روی همان تاتو کاشت انجام دهند.

مشاهده 4386 مرتبه آخرین بروز رسانی شنبه, 21 آذر 1394 09:26
کلینیک لیزر و زیبایی نسیم

آخرین مطالب از کلینیک لیزر و زیبایی نسیم

مطالب مرتبط