رای دادن به این مورد
(0 رای)
03 ارديبهشت
تاتو ابرو تاتو ابرو تاتو ابرو

افرادی هستند که ابروهایی کم تراکم و نامتقارن دارند و تصمیم به انجام تاتو می گیرند تا ابروهایشان تراکم بیشتری به خود بگیرد و یکی از روش های رایج در اکثر خانم ها می باشد.
ممکن است افراد پس از مدتی احساس کنند که تاتو موجب مصنوعی به نظر رسیدن چهره شان شده است و یا از یکنواخت شدن مدل تاتو خسته شده وتصمیم به پاک کردن تاتو می گیرند و یا روی قسمتی از ابرو دوباره تاتو انجام می دهند.
برای اینکه چنین مشکلاتی پیش نیاید پیشنهاد می شود که به هنگام تاتو  فقط جاهای خالی ابرو پر شوند و نه همه آن.
تاتو باید به اینصورت انجام شود که قسمت هایی از ابرو که کم پشت هستند به صورت آبرنگی تاتو انجام شود و فقط در بین موهای ابرو و در محل رویش ابرو ، تاتو انجام شود و بقیه قسمت ها یعنی بالاتر و یا پایین تر از خط رویش ابرو ، تاتو صورت نگیرد که موجب طبیعی به نظر رسیدن ابرو می شود. معمولا روش مناسب برای انجام تاتو این است که قبل از انجام تاتو ، مدل دلخواه را طراحی کرد و سپس در منطقه مورد نظر تاتو انجام داد.
روش دیگری که برای طبیعی به نظر رسیدن بیشتر تاتو مورد نیاز است ، استفاده از رنگ مناسب می باشد که باید همرنگ یا نزدیک به رنگ ابرو انتخاب شود.
بهترین رنگی که برای تاتو استفاده می شود ، رنگ قهوه ای سوخته بدون قرمزی می باشد که برای بیشتر افراد از ابرو مشکی تا قهوه ای پیشنهاد می شود.رنگ قهوه ای سوخته روی هر ابرویی ، خود را نزدیک به آن نشان می دهد و نیز با هر رنگی که روی ابروها بعد از تاتو گذاشته می شود ، نزدیک است

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

خبرنامه

عضویت جهت دریافت اخبار و پیشنهادات شگفت انگیز

درباره کلینیک

کلینیک نسیم با بیش از یک دهه تجربه در زمینه پوست، مو، لیزر و لاغری هم اکنون یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز زیبایی در تهران می باشد.
این کلینیک با به کارگیری متخصصین پوست و مو و نیز کارشناسان تغذیه مجرب و همچنین در اختیار داشتن دستگاه ها و تجهیزات مدرن طبق استاندارد های FDA و وزارت بهداشت و درمان کشور تلاش دارد تا در محیطی آرام بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان خود ارائه دهد.
کلینیک همه روزه از ساعت 8:30 الی 20:00 دایر است و حتی روزهای جمعه و تعطیل نیز با هماهنگی قبلی آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان عزیز می باشد.
                          کلینیک لیزر قیطریه در آپارات  کلینیک لیزر قیطریه در کلوپ   کلینیک لیزر قیطریه در فیسبوک  کلینیک لیزر قیطریه در گوگل پلاس  کلینیک لیزر قیطریه در لینک ادین  کلینیک لیزر قیطریه در توئیتر  کلینیک لیزر قیطریه در یوتیوب